דף הבית / עיצוב הבית זולו / איך לשרוד תקופת שיפוצים?

איך לשרוד תקופת שיפוצים?

אתם לפני שיפוץ של הבית? לחוצים ולא יודעים בפני מה אתם עומדים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את תקופת השיפוצים בשלום.

שיפוץ של חדר או שניים בבית


אם אתם מעוניינים לעשות שיפוצים במרכז בחדר אחד או שניים, פנו אותם לחלוטין מרהיטים וחפצים. השתדלו לא להשאיר ילדים קטנים וחיות מחמד בבית בזמן שיפוצים כדי שלא ינשמו את האבק והחומרי בניין. אווררו היטב את הבית.

שיפוץ של כל הבית

בדרך כלל שיפוצים כוללים בבית מחייבים פינוי כולל של הבית, כדי לתת לאנשי המקצוע זמן לעבוד, בצורה טובה ויעילה, מבלי להפריע לשיפוצים. חפשו לכם דירה או יחידת דיור קרובה לבית, כך יהיה לכם קל לבקר בבית ולראות את התקדמות השיפוץ. שיפוצים לוקחים זמן, בררו כמה זמן ייקח השיפוץ על פי אנשי המקצוע, וקחו לכם כמה ימים נוספים בחוזה הדירה הזמנית.

לפני שמתחילים שיפוצים, מומלץ לסגור את כל הפרטים הקטנים קודם. לסגור סוגי מרצפות, ולהביא אותם, להחליט אם מחליפים צנרת, היכן יעברו נקודות החשמל, וכל הפרטים הקטנים והגדולים שצריך לחשוב עליהם לפני שמתחילים שיפוצים. כל עיכוב בזמן השיפוצים יעלה לכם יותר, בזמן, כסף ועצבים.

 

בחרו אנשי מקצוע מומלצים

אל תתפשרו על אנשי המקצוע שאתם בוחרים לכם. בחרו אנשי מקצוע מומלצים ואמינים, כך תהיו רגועים שהבית שלכם בידיים טובות, ויהיה לכם למי לפנות, לשאלות, או בעיות וכל צורך אחר. איך תדעו אם אנשי המקצוע מוצלחים? שאלו חברים ובקשו מהם המלצות על אנשי מקצוע. בקשו מהשיפוצניקים עצמם טלפונים של לקוחות ושאלו אותם לגבי טיב העבודה. אל תתביישו לבקש לבקר בדירה ולראות בעין את העבודה שהם עשו.

בכל שיפוץ בית צריך להשאיר סכום כסף לתקלות בלתי צפויות. וכאלה קורות הרבה במהלך שיפוצים. הקפידו להשאיר סכום כסף כזה בצד- מקסימום לא תשתמשו בו.

שיפוצים לוקחים זמן. אז קחו הרבה אוויר לפני שאתם נכנסים למשימה זו. אל תשפצו בלחץ של זמן. אל תיבהלו אם נראה לכם שדברים מתעכבים מאוד. ככה זה במהלך שיפוץ. בואו באורך רוח, ונסו ליהנות מהתהליך. אולי תפתיעו את עצמכם.

אודות ariel

Check Also

הכול על תכנון אדריכלי לבית פרטי

אחרי לא מעט התרגשות, מחשבות ולא מעט עבודה קשה קניתם חלקת אדמה ואתם עומדים לבנות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *