דף הבית / בריאות זולו / איך מקבלים שיניים יפות ולבנות?

איך מקבלים שיניים יפות ולבנות?

אנשים רבים חולמים על שיניים יפות ולבנות המעניקות חיוך מושלם. חשוב לדעת שרופאי השיניים מציעים כיום קשת רחבה של טיפולים פשוטים, זולים ונוחים עם תוצאות יפות ומרשימות. בואו לקרוא על מה שחדש בתחום.

 

חיוך מושלם – מה זה אומר בכלל?

 

אי אפשר להמעיט בערכו של חיוך יפה. הוא יוצר את הרושם שלנו על אנשים אחרים, פותח דלתות וגורם לנו להרגיש יותר בטוחים ונינוחים. אכן, לפעמים חיוך יפה ובטוח עושה את כל ההבדל ביחסים האישיים והעסקיים. לעומת זאת, חלק גדול מהאנשים סובלים מפגמים אסטטיים בשיניים כמו שיניים שבורות וחבולות, בעלות גוון צהוב עד חום, חוסר סימטריה ומרווחים גדולים בין השיניים, ובעיות נוספות. הדבר משפיע כמובן על ההרגשה האישית והביטחון העצמי. אין פלא איפה שרבים חולמים על חיוך הוליוודי מושלם כמו שרואים בתוכניות הטלוויזיה ובסרטי הקולנוע, כלומר חיוך עם שיניים מלאות ושלמות, סימטריות ואחידות, וגם בעלות גוון לבן ובריא. חשוב לדעת שכיום החיוך המושלם אינו מצוי רק בהישג ידם של הכוכבים ובעלי האמצעים, שכן ההתקדמות הביאה למרפאות השיניים טיפולים פשוטים ונוחים עם תוצאות מעולות.

שיניים יפות

שינויים מהותיים באסטטיקה הדנטלית

 

כאמור, בשנים האחרונות נכנסו לעולם האסתטיקה הדנטלית שינויים חשובים, הניכרים בין היתר בשיטות הטיפול, בחומרים ובמכשור העומד לרשות הרופאים. דוגמא נאה לכך היא ציפויי החרסינה שצוברים פופולאריות רבה ומאפשרים לרופאים להוריד רק חלק מזערי אם בכלל של שכבת האמייל. מדובר בציפויים חזקים מאוד המדמים באופן מוחלט אתך הגוון של השיניים הטבעיות. כעת, אם ישנה שן שבורה כבר לא צריך להשחיז אותה הרבה, או להשחיז את השיניים בצורה רצינית אחרי טיפולי שורש. מדובר בהליך פשוט ואפילו ממוחשב שבו תוך שתי פגישות לכל היותר כבר יוצאים עם ציפויים מושלמים לכל השיניים.

 

עוד דוגמא מעניינת לשינויים בתחום האסתטיקה הדנטלית הן הסתימות הלבנות, שמספקות מענה יפה הרבה יותר מאותן סתימות אמלגם שחורות שהיו נפוצות בעבר. כלומר, כיום אם אתם זקוקים לסתימה תוכלו לבחור בסתימות לבנות בשיניים הקדמיות ואפילו האחוריות שעליהן יש עומסים יותר כבדים, שכן החומרים המרוכבים גם חזקים ועמידים מאוד ללחצי של לעיסה וטחינת המזון. יש לציין כי חומרים אלו גם מתחברים בצורה חזקה מאוד אל השן הטבעית, מה שלא מצריך עבודות הכנה מסיביות כמו שהיה עם האמלגם, ולכן גם משתפרת מאוד השרידות של השן הטבעית.

 

מלבד דוגמאות אלו, ישנם עוד חידושים מעניינים מאוד באסטטיקה הדנטלית, החל בהלבנות שיניים שניתן לבצע בבית או במרפאה בלי שום פגיעה בשיניים, ועד לכתרים העשויים מזירקוניה, חרסינה מלאה ועוד. יחד עם זאת, על מנת ליהנות מתוצאות אופטימאליות חשוב לפנות אל רופא ותיק ומנוסה כמו ד"ר מחמד ותד המנהל מרפאת שיניים בפרדס חנה. רופאי ותיקים ומנוסים יודעים לתת מענה לצרכים האסתטיים של מטופליהם, תוך שימוש בגישות המקנות מראה נאה לפה והרגשה טובה למטופל.

אודות ariel

Check Also

מוהל רופא

מוהל רופא קווים לבחירתו

רבים בוחרים לבצע את הטקס אצל מוהל רופא בשעה טובה נולד לכם בן וכעת אתם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *