דף הבית / נדל"ן זולו / דירות להשכרה בנתניה – האם מחירי השכירות בנתניה יעלו בשנים הקרובות

דירות להשכרה בנתניה – האם מחירי השכירות בנתניה יעלו בשנים הקרובות

לפני כשנה היה ניתן למצוא דירות להשכרה בנתניה בפחות ממיליון שקל- מדובר בבשורה משמחת למדי עבור תושבים רבים המעוניינים להשכיר דירה בעיר. היה זה בשנת 2017 במכרז הראשון למשתכן שבמרכז נתניה היה אפשר למצוא קרקע ל-110 יחידות דיור, בהחלט לא עניין של מה בכך.

 מהם הפרמטרים של עסקת נדלן טובה

הזכרנו את העובדה כי בעבר היה ניתן להשכיר דירה בנתניה במחירים משתלמים למדי ונשאלת השאלה האם כיום זה עדיין כך. עצם העיסוק בשאלה מעיד כי מחירי הנדלן עלו באופן משמעותי בשנים האחרונות, אבל למרות העלייה במחירי הנדלן עדיין ניתן למצוא דירות להשכרה בנתניה במחירים נוחים למדי, זאת ניתן לראות בקרב תיירים רבים המגיעים לעיר בעונת הקיץ ושוכרים דירה במחירים משתלמים למדי.

עסקת נדלן טובה תשלב מספר פרמטרים  

לצד בחינת מחירי הנדלן חשוב להבין את מהותה של עסקת נדלן טובה. עסקת נדלן טובה מורכבת ממספר פרמטרים המשפיעים על עליית המחירים באופן משמעותי. כעת נבחן מספר פרמטרים שונים:

  • מחיר טוב
  • מיקום טוב
  • התאמה לצרכים
  • פוטנציאל שיפור בטווח של 3 שנים
  • אפשרות קבלת שכירות טובה לנכס
  • מצב מבנה ותשתיות תקין

אז היכן ניתן למצוא דירות להשכרה במחירים משתלמים

נשאלת השאלה כיצד ניתן למצוא דירות במחירים משתלמים למדי? מדובר במשימה שאינה בלתי אפשרית ודווקא החיפוש נמצא בקרבת מקום.

את החיפוש כדאי להתחיל דווקא בבית- באינטרנט. כיום קיימים לוחות אינטרנטים  המאפשרים להגיע כיום למרבית הנכסים בצורה הטובה ביותר. במהלך השנים ניתן לראות את השיפור בלוחות האינטרנטיים וכיום ניתן לבצע השוואת מחירים בין הנכסים השונים במטרה לבחור את הנכס המתאים ביותר. באמצעות הגדרות חיפוש מתאימות ניתן להגדיר את החיפוש טוב יותר תוך דגש על בחינות פרמטרים שונים החל מנגישות לתחבורה ציבורית ועד קיומם של מוסדות חינוך בעיר.

אל נשכח את השחקן החדש בשוק

לצד לוחות אינטרנטיים אל נשכח את השחקן החדש בשוק- הפייסבוק. הפייסבוק מהווה כלי חיפוש אידיאלי למדי לאיתור דירה להשכרה באזור נתניה. בפייסבוק ניתן למצוא רשימה ארוכה של קבוצות נדלן . בהשוואה לאמצעי חיפוש אחרים יתרונו המרכזי של הפייסבוק בא לידי ביטוי ביכולת לקבל מידע מיידי.

על מנת לבחון את מחירי הדירות ההמלצה היא להתייעץ עם מומחים בתחום

על מנת לבחון את השינוי החל במחירי הדירות בנתניה ההמלצה היא להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יש ביכולתם לבחון את השינוי החל במחירי הדירות במטרה לסייע לכם לבחור את הדירה המתאימה ביותר.

אודות ariel

Check Also

חברות בניה

כל מה שרציתם לדעת על בחירת חברות בניה מובילות

ההחלטה לקנות בית היא החלטה שרבים מאיתנו מגיעים אליה בשלבים שונים של החיים. כמה עוד ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *