דף הבית / כללי / להישאר מקוריים: הדפסת מדבקות לקידום העסק

להישאר מקוריים: הדפסת מדבקות לקידום העסק

לפעמים נדמה שהכול בעולם הזה הולך ומשתנה, אבל בסופו של דבר, כשבאמת מסתכלים היטב מה קורה, מזהים שגם בעולם המהיר שלנו, אין חדש תחת השמש. מילים גדולות כמו בידול ומיתוג לעסק בעצם אומרות את אותו הדבר שהיה איתנו משחר העסקים – בעל עסק צריך ללכוד את תשומת לב הלקוח. הדפסת מדבקות זה דבר כה פשוט, משהו שהיה איתנו שנים, לכן אין חדש תחת השמש. אבל מדבקות מודפסות לקידום העסק? זה כבר משהו חדש.

פרט לעסקים שתלויים אך ורק בקידום אונליין לצורך הבאת קהל חדש לעסק שלהם, הרי שמרבית העסקים צריכים פרסום נוסף. לא משנה אם אתם מאפיה שכונתית או מנתח פלסטי, מלון בעיר קיט או חברה לייבוא משקאות חריפים – יש לכם תחרות, ואתם צריכים לבלוט.

הדפסת מדבקות כדי שהשם שלכם יידבק ללקוח

איזה מדבקות אפשר להדפיס לעסק?

  1. מדבקות לרכב – אם אתם רוצים שהאוטו שלכם יהפוך לפרסומת מהלכת, או יותר נכון נוסעת, של העסק שלכם, הדפיסו מדבקה איכותית לרכב, והנה, פתרתם את העניין.
  2. מדבקות בחיתוך מיוחד – אם יש לכם מוצר ספציפי, או פשוט לוגו מיוחד, תוכלו להדפיס מדבקה עם מיתוג בהתאמה מושלמת לצורך שלכם.
  3. מדבקות לרצפה – כמו ששמעתם, גם לצרכי בטיחות, אבל גם למיתוג מקורי, הדביקו על רצפת העסק מסרים, רעיונות, ומה שתרצו, כדי לייצר עניין אצל הלקוח.

עסקים חכמים לוחצים על כפתורים

"לא רציונאלי ולא במקרה", כתב פרופסור דן אריאלי, והוא יודע דבר או שניים על איך אנשים מתנהלים. בסופו של יום עולם העסקים הוא עולם של אנשים, ואנשים פועלים מהבטן. אתם צריכים לגרום ללקוח הפוטנציאלי שלכם לתגובה רגשית. אתם צריכים לגרום לו לקשר ביניכם לבין הפיתרון לבעיה ולצורך שלו. זה מיתוג. וזה תמצית השיווק, הן בעולם הווירטואלי ברשת האינטרנט, והן בעולם הפיסי והמוחשי.

מדבקות הן דרך מצוינת לעשות זאת, דרך קלה ולא יקרה כלל. הגמישות שמדבקות אלו מאפשרות לכם ביצירת "הייפ" ועניין בקרב הלקוחות היא דבר שחבל לפספס, כי המינוף פה בהחלט משתלם, לטווח הקצר והארוך כאחד.

 

אודות ariel

Check Also

הוצאת רישיון רחפן

הוצאת רישיון רחפן – מתי צריך?

אם אתם רוצים להטיס רחפן לצרכים מסחריים או במצבים שבהם אתם צריכים להפגין כישורים מקצועיים, ...