דף הבית / כללי / מיילי סיירוס בתחילת דרכה

מיילי סיירוס בתחילת דרכה

מיילי סיירוס נחשבת לכוכבת בקנה מידה עולמי. המוני ילדים ובוגרים ברחבי העולם מעריצים אותה, עוד מהזמן בו התחילה לשחק בהאנה מונטנה. מדובר בסדרת טלוויזיה לילדים, הסובבת סביב חייה של נערה מתבגרת ומשפחתה. בסדרה מתגלים לפני הצופים סיטואציות מצחיקות ומוכרות לכל אחד מחיי היומיום, דבר אשר הפך את הסדרה לפופולארית בנקל.

תחילת דרכה

התקופה של מיילי סיירוס בהאנה מונטנה סיגלה לה מעמד של כוכבת בינלאומית בה היא בעצם חשה את אהבתה הבלתי נגמרת של קהל המעריצים כלפיה. מיילי סיירוס הייתה בעצם עמוד השדרה של ערוץ דיסני למשך זמן רב, כאשר רבים עוד מתקשים עם העזיבה שלה את הערוץ. ניתן לומר שכעבור זמן יחסית קצר בה הצליחה בתוכנית, בחרה לפרוש ולפתח קריירת יחיד שמבוססת על שירה והופעות בעולם הבידור והמדיה האמריקאית.

ההצלחה בתחום לא איחרה לבוא, וזאת הודות לכשרונה האדיר של מיילי בתחום השירה. הקליפ המפורסם של מיילי, כדור ההרס, זכה לתפוצה עולמית בתוך זמן קצר בלבד מהוצאתו לאוויר. בין היתר ניתן לומר כי הצלחתו נבעה עקב הפרובוקטיביות של מיילי, אך לא רק. בשיר היא מבטאת את רגשותיה באופן עמוק ביותר על ידי שירה ומחוות שונות, אשר נגעו לרבים מאלה אשר צפו בה.

מה קרה לאחר פרישתה מן התוכנית?

בשלב מאוחר יותר בקריירה שלה, לאחר פרישתה מן התוכנית, מיילי סיירוס החליטה שהיא מעוניינת להתבגר ולפנות לקהל יותר מבוגר. בכדי לעשות זאת היא מיתגה את עצמה בצורה כזו שפונה הרבה יותר לקהל המבוגר. כך לדוגמה, החליטה לעשות תספורת פחות ילדותית ויותר כזו שמשויכת לאישה בוגרת. השינויים שסיגלה לעצמה במרוצת השנים מביאים לידי ביטוי את ההתבגרות שלה על גבי המסך בעצם.

אילו שינויים בחרה לסגל לעצמה במרוצת השנים?

ניתן לומר שזמן קצר לאחר שבחרה ללכת במסלול לקהל יותר בוגר, מלבד התספורת שבחרה לעשות, היא התחילה לפרסם להיטים מוזיקאליים מיוחדים ולהתנהג באופן הרבה יותר פראי ופחות אחראי. כך או כך, ישנם כאלו שאהבו את השינוי שעברה, אך ניתן לומר שמרבית האנשים שהכירו את מיילי סיירוס הישנה, העדיפו שתישאר כך ולא תפנה לעולם עם ערכים שפחות מקובלים בפני הכלל.

תקופת המרד

בחלק ניכר מחייה, ויש כאלה שיאמרו שעד עכשיו, מיילי בחרה למרוד בערכים ובנורמות שאפיינה לעתים כה קרובות בתקופתה בהאנה מונטנה. כחלק מהמרד של מיילי נגד הנורמות, בחרה לצרוך סמים ולהוציא קליפים לשירים מרדניים.

לסיום, במידה ותהיו מעוניינים לצפות במיילי של פעם, שרק הגיחה לאוויר הידוענות, בוודאי תשמחו לשמוע כי ישנו ערוץ דיסני בסלקום tv. מדובר באופציה מושלמת בעבור אלו מכם אשר מתקשים לשכוח ומעוניינים להתרפק על מיילי במיטבה, ולצחוק יחד איתה ועם המשפחה הכי מצחיקה.

אל תהססו לפנות עוד היום לסלקום tv, ותוכלו ליהנות עוד היום מכל הסדרות הישנות והחדשות, הפופולאריות ביותר של ערוץ דיסני.

אודות ariel

Check Also

גרירת משכנתא

מוכרים דירה? מה עם גרירת משכנתא?

שיפור תנאי המגורים או הזדמנות נדל"ן של פעם בחיים, עסקה משתלמת במיוחד או פשוט החלטתם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *