דף הבית / Uncategorized / מתי מומלץ לבצע פוליש לבית

מתי מומלץ לבצע פוליש לבית

מתי מומלץ לבצע פוליש לבית

כאשר אנו רוצים שהרצפות בביתנו יבריקו, אנו צריכים לנקות את ביתנו בפוליש. ניקיון בפוליש היא פעולה של קרצוף ניקוי והברקה של המרצפות בבית, פעולה זו מתבצעת בעזרת מכשיר פוליש מקצועי, לאחר שהמכונה מבצעת את הניקוי היא משתמשת בחומרים מבריקים לשם הברקת הרצפות. חשוב להזמין חברת פוליש מוסמכת עם מכשור מתקדם עבודת פוליש טובה יכולה להחזיק מעמד זמן רב.

מתי מומלץ לעשות?

כעיקרון המומחים ממליצים לבצע פוליש אחת לחמש שנים כאשר מדובר בביצוע פעולת פוליש ווקס שהוא ניקוי יסודי של המרצפות בלבד.

ישנם מקרים המחייבים את בעלי הדירה להזמין את שירותיה של חברת הפוליש. כאשר המרצפות בדירה שבורות , בשעה שיש לרצפות שריטות עמוקות  או שבוצע שיפוץ יסודי בדירה ונותרו שאריות שאינן ניתנות להסרה בקלות, וכאשר אדם רוצה לבצע הסרת שטיחים מקיר לקיר מביתו עליו להזמין את חברת הפוליש כדי להסיר את הדבק מין המרצפות. מקרים אלו יגרמו לאדם להזמין פוליש לבית או לעסק.

מחירי הפוליש

מחירי הפוליש משתנים ונקבעים על ידי מספר פרמטרים: גודל הדירה במטר, מצב הדירה, ניקיון הפוליש הרצוי ועוד.  מחיר ניקיון הפוליש לדירה נקבע לפני כניסה לדירה או כאשר הדירה ריקה.

פוליש לרצפה – המחיר לפוליש לרצפה נקבע על פי גודל הדירה במטר. דירה בגודל 60 מטר  יתחיל מ 1000– 1500 שקלים, ואילו מחירה של דירה הכוללת 5 חמישה חדירה שגודלה עומד על 100 מטר. המחיר עבור פוליש לרצפה יגיע על 2200 שקלים.

פוליש קריסטל– פוליש זה הוא תהליך שמטרתו להבריק את הרצפה ע"י ניקיון יסדי ועמוק שבו משתמשים בצמר פלדה וגלגל הברקה. פוליש זה הינו יקר יותר מפוליש ווקס אך הוא משתלם יותר ממנו בשל הזמן שהוא מחזיק, עד 3 שנים, אך פוליש זה לא יתפוס על רצפות קרמיקה. אם אתם חפצים במרצפות מבריקות. תצטרכו להיפרד מ 300 שקלים לפוליש קריסטל לדירה 100 מטר.

ליטוש מרצפות אבן – כאשר הרצפה מרוצפת על ידי מרצפות אבן  כדי לבדוק שהרצפה מרוצפת כראוי יש ללטש את מרצפות האבן . מחיר של פעולה כזו יעלה לכם 6000 שקלים לדירה של 100 מטר.

ניתן לתת גם הערכות גסות של מחירי ניקיון ופוליש לדירה לדוגמא דירה בעלת 2 חדרים תעלה בין  800 ל -1300 שקלים. המחיר משתנה לפי פרמטרים מסוימים, לכן חשוב להזמין חברת פוליש אמינה ומקצועית.

להזמנת חברת פוליש לחצו כאן

אודות ariel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *