דף הבית / כללי / איך לבחור עורך דין גירושין?

איך לבחור עורך דין גירושין?

כמעט כל האנשים שעמדו ביחד מתחת לחופה האמינו שזה צעד שילווה אותם לעד, אך עובדה היא שבפועל זה לא תמיד כך. אחוז הגירושין בישראל גבוה מאוד ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו לא מעט זוגות אחרים, חושבים על האופציה הזאת. לכן, רגע לפני שאתם מתחילים לפגוע זה בזו ורגע לפני שאתם הופכים את הכול לסיוט, כדאי יהיה לפנות אל עורך דין לענייני גירושין. עורך דין גירושין הוא האדם שיוכל ללוות אתכם בצורה כמה שיותר אלגנטית, נכונה ומוצלחת לקראת הצעד החשוב שישנה לכם את החיים, אז מה פתאום שתוותרו על שירות של איש מקצוע כזה?

עורך דין גירושין שבאמת אפשר לסמוך עליו

כמובן שכאשר מחפשים עורך דין לענייני גירושין צריך לבדוק היטב אל מי פונים, כי אם יש משהו בטוח, זה שלא כל עו"ד ייתן לכם את הטוב ביותר שיש. עורך דין גירושין צריך להיות אדם:

  • כמה שיותר מוכר בתחום הזה
  • מנוסה
  • אמין

ובנוסף, עדיך שהוא גם יהיה אמפטי. העניין הוא שהפגישה שלכם עם עורך הדין לענייני גירושין תתקיים בשלב מאוד רגיש בחייכם ולכן יש משמעות לבחור באיש מקצוע שהוא גם רגיש. הרעיון הוא שהוא יעזור לכם מבחינה משפטית אך חשוב לא פחות שהוא ייתן לכם הרגשה טובה ולכן ברור מדוע לא כל איש מקצוע יתאים לתפקיד.

כמה עולה שירות בתחום הזה?

השאלה כמה תשלמו לכל עורך דין גירושין שאליו תפנו אינה פשוטה, כי זה תלוי, כמובן, גם במורכבות התיק שאתם מביאים איתכם. לכן אנחנו מציעים שתדברו עם עוה"ד הרלוונטי על המחירים כבר בתחילת הדרך, כי למה להגיע למצב שבו יהיו הפתעות לא נעימות בתחום הזה? לפעמים כדאי לשלם קצת יותר לעו"ד מסוים אם זה מה שיבטיח שהוא יוכל לתת לכם שירות טוב יותר, כי אין כאן מקום לפשרות. אומנם זה נכון שהמטרה היא להימנע ממלחמות זה בזו, אך במידה ואתם כן מוצאים את עצמכם בסיטואציה כזאת, חשוב שיעמוד לצידכם עו"ד שבאמת תוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות.

אודות ariel

Check Also

מתנות מקוריות לחגים – החיפוש אחרי הצעות מדהימות!

במשך שנים ארוכות, שוק מתנות לחגים היה שוק שבו יש מגוון מאוד מוגבל ומצומצם של ...